Zátoka Mala Luka

Mala Luka

Mala Luka se nachází zhruba 3 km za městem Omiš, v jižní části Jadranského pobřeží, nedaleko od Makarské riviéry. Na první pohled osloví svoji krásou malebných přírodních zákoutí, borových hájů, kontrastu azurově modrého moře a pohoří. V letovisku najdete krásné oblázkové pláže, přecházející v písek, (píščité pláže najdete především v letovisku Omiš) kouzelná malá zákoutí s kombinací skalisek, písku a oblázků. mala lukaZátoka Mala Luka je klidnější odpočinkové místo. Živý denní i noční život nabízí přilehlé město Omiš s množstvím restaurací a obchodů. Letovisko je vhodné pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi.

—————————————————————————-

Recenze Mala Luka

Recenze k letovisku Mala Luka naleznete v příslušné rubrice příspěvků od návštěvníků stránek nebo v komentářích přímo pod tímto článkem.

One thought on “Mala Luka”

  1. Zátoku Mala Luka máme s manželkou velmi v oblibě. Vyhledáváme klidná místa a na to je tato zátoka naprosto ideální. Jezdíme sice až v polovině září, ale i tak nám ruch větších letovisek vadí… tady fajn, že zde skoro dávají lišky dobrou noc. Pár apartmánových domů, takže lidí opravdu troška, krásné malé zátoky, které zaručují soukromí… Když chceme, zajedeme si v poledne či večer do Omiše do starého města a jsme nadmíru spokojeni. Již dva roky po sobě jsme byli ubytovaní ve vile Elvíra. Vybavení předčilo naše očekávání, stejně jako čistota apartmánu.
    Za nás mohu ubytování i zátoku doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

To podstatné!