Duče

Duče

Duče jsou tvořeny řadou malých vesniček nedaleko od Omiše. Letovisko se nachází v oblasti mezi Jaderským mořem a mosorským horským pásmem. V oblasti se nachází široký výběr kvalitních ubytovacích kapacit. Dlouhá turistická tradice v této části Omišské rivéry Vám zaručuje příjemnou dovolenou v překrásném prostředí. Tvoří společně s městem Omiš jedno velké vyhlášené letovisko s množstvím restaurací a večerní zábavou.

dučeLetovisko může nabídnout překrásné písčité pláže, které se táhnou v délce kolem 6 kilometrů od Dugog Rata do Omiše, činí Duće dokonalou turistickou destinací pro rodiny s malými dětmi.

——————————————————————————-

Recenze Duče

Recenze k letovisku naleznete v příslušné rubrice příspěvků od návštěvníků stránek nebo v komentářích přímo pod tímto článkem.

2 thoughts on “Duče”

  1. Dobrý den, V Duče jsme byli v roce 2011. Pláže a moře pěkné. Na pláži se leželo pohodlně, protože tam nejsou moc velké kameny, spíše takový jemný štěrk. Možná mi trochu vadilo, že u pláže je hned rušná silnice, kde neustále proudí auta, takže každý se na Vás dívá a nemáte pocit klidu, relaxace, když Vám nad hlavou jezdí pořád auta. Ale jinak pěkná dovolená.

  2. Duče mám moc ráda, jednak nemám ráda oblázkové pláže, takže písčitá pláž jak v Duče tak v nedalekým Omiši je pro mě super a pak hlavně je i historickej Omiš úžasnej. Dali jsme aj rafting na Cetině. Ubytování jsme měli úžasný na vilce Babaja i s bazénem. Bazén sice menší, ale na ocachtání ráno a k večeru to bohatě stačilo, stejně jako doba po kterou byl do bazénu umožněn přístup 8 -12 dopoledne a 16 – 20 odpoledne…asi kvůli čištění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

To podstatné!