Ražanj

Ražanj

Ražanj je malá vesnička ležící přes moře snad jen kilometr od Rogoznice. Po silnici je to však podstatně dále, cca 13 km.

Izolovanost letoviska Ražanj může za to, že se zde ve velkém nerozvinul turistický ruch. Ražanj je tak ideálním letoviskem pro strávení klidné dovolené. dovolená ražanjNenajdete zde hotely, obchody, přeplněné pláže, diskotéky ani bujarou večerní zábavu s hlasitou hudbou. Čeká na vás jen klid, příroda, všudypřítomné cvrkání cikád, přívětiví lidé a pohodová atmosféra.

Pláže v Ražanji jsou z větší části tvořeny betonovými plotnami, které zaplňují mezery mezi kameny. Jen minimum pláží zde má pozvolný vstup do moře, proto letovisko není příliš vhodné pro rodiny s dětmi.

Jestliže zatoužíte po nákupech, posezení v restauraci u nějaké místní speciality, kultuře nebo večerní promenádě, můžete si zajet do nedaleké Rogoznice, Primoštenu nebo do o něco vzdálenějšího Trogiru.

———————————————————————————

Recenze Ražanj

Recenze k letovisku Ražanj naleznete v příslušné rubrice příspěvků od návštěvníků stránek nebo v komentářích přímo pod tímto článkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

To podstatné!