Seline

Seline

Seline je malé městečko, které se nachází necelých 20 km od Zadaru. Městečko je velice klidné, vhodné především pro rodiny a sportovně založené jedince, kteří mají rádi pěší tůry a horolezení (v nedalekém NP Paklenica). Stěny skal v tomto přírodním skvostu mnohdy převyšují i 350 m. V Seline jsou turistům k dispozici také menší restaurace a obchůdky, především na tamním náměstíčku.

Pokud se chcete vypravit na nějaký lodní výlet nebo se procházet v romantických chorvatských uličkách plných okouzlujících kaváren a taveren, pak navšivte nedaleký Zadar, který je cca 35 minut cesty autem.

———————————————————————————

Recenze Seline

Recenze k letovisku Seline naleznete v příslušné rubrice příspěvků od návštěvníků stránek nebo v komentářích přímo pod tímto článkem.

One thought on “Seline”

  1. Seline je klidné městečko. Nejprve jsme chtěli Seline jenom projet, ale nakonec jsme se v něm zastavili. Sice jen na jedno odpoledne, trochu si ho projít, vykoupat se a na jídlo. I když vypadá jako spousta jiných podobných městeček, je na něm něco sympatického co mu dává kouzlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

To podstatné!