Povljana

Povljana

Povljana je krásné menší letovisko na jihovýchodním pobřeží ostrova Pag.  V posledních letech zaznamenala vzestup v žebříčku oblíbenosti letovisek tohoto ostrova. Vyrostla zde spousta nových apartmánových domů, které spolu s dalšími aspekty dělají z Povljany oblíbené turistické centrum ostrova.

Pláže Povljana

Povljanajsou jedním z hlavních lákadel tohoto menšího letoviska. Kromě dlouhé oblázkové pláže zvané Mali Dubrovnik, zde totiž najdete i krásné písčité pláže u kaple Sv. Nikoly a naturistickou o kousek dále. Zdejší pláže mají pozvolný vstup do moře a jsou tak jako stvořené pro rodinnou dovolenou s malými dětmi a seniory. Pláž Mali Dubronik je vybavena kavárničkami, bistry a restauracemi, které jsou turistům celodenně k dispozici. Pláže nezaostávají ani svým vybavením pro sport a zábavu. Jsou zde půjčovny vodních skútrů, šlapadel a lehátek se slunečníky. Využít můžete také nabídku plážového volejbalu a trampolíny.

V letovisku jsou k dispozici také obchůdky, pošta, stánky s plážovými potřebami a suvenýry.

Do okolí letoviska můžete pořádat turistické i cyklistické výlety.

Zajímá-li Vás aktuální předpověď počasí v letovisku Povljana, můžete ji zhlédnout ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

To podstatné!