Betina

Betina

Ve vzdálenosti pouhých 7 km od Tisna se nachází letovisko Betina na ostrově Murter, malá obec, která si vás získá svým šarmem, krásou a přívětivostí malého dalmatského městečka. Převážná většina obyvatel v Betině se věnuje pěstování oliv a rybolovu, tudíž když zde budete trávit dovolenou, můžete si být jistí, že budete mít příležitost ochutnat špičkový domácí olivový olej a mořské speciality u většiny majitelů soukromých apartmánů, apartmánových studií a pokojů u kterých budete ubytováni.

letovisko BetinaBetina na ostrově Murter je jednou z nejoblíbenějších destinací jachtařů, především z důvodu blízkosti Národního parku Kornati. Budete-li trávit léto v Betině, naskytne se vám příležitost užívat si křišťálově čisté moře, krásu zdejších pláží a to vše přímo z terasy jednoho z mnoha apartmánů situovaných přímo u moře. Vzhledem k tomu, že je ostrov Murter spojen s pevninou mostem, budete mít během dovolené v Betině ideální příležitost na krátké výlety do blízkého města Pirovac, Vodic a Šibeniku, kde můžete využít i tamní bohatou nabídku cestovního ruchu. Jen patnáct minut od obce Betina je vzdálena osada Murter, která Vám také nabízí množství zábavy a překrásné písečné pláže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

To podstatné!