Njivice

Njivice

Městečko Njivice leží na severozápadním břehu ostrova Krk v zátoce Beli kamik a je velmi atraktivní turistickou destinací. Njivice samotné nejsou příliš bohaté na kulturní a historické památky. Milovníci kultury a památek všeobecně mohou zavítat do blízkých měst Omišalj, Cirkvenica, Novi Vinodolski apod. V těchto letoviscích je velké množství historických staveb a dalších kulturních památek. Dále je také možné navštívit město Novalja.

NjiviceNejvětším lákadlem pro turisty jsou místní oblázkové a kamenité pláže. Pláže letoviska Njivice jsou doplněny o betonové plošiny vhodné na slunění. Pobřeží je lemováno malými zátokami, které nabízí skrytí před sluncem bujným porostem borovic. Nejnavštěvovanější jsou pláže u hotelů Beli Kamik a Jadran. Pláž u hotelu Jadran byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou.

Njivice umožňují četné sportovně-rekreační aktivity, od nejrůznějších vodních sportů, tenisu a minigolfu, jízdy loďkou po okolních zátokách po adrenalinové sporty. Velmi příjemné jsou procházky podél moře, večeře na některé z teras místních restaurací nebo taverně při sborovém zpěvu, poskytují pravou chuť Středozemí.

Oficiální stránky města Njivice

—————————————————————————————

Recenze Njivice

Recenze k letovisku Njivice naleznete v příslušné rubrice příspěvků od návštěvníků stránek nebo v komentářích přímo pod tímto článkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

To podstatné!