Malinska

Malinska

Malinska je od pradávna turistickým střediskem na severu Jadranu. Letovisko Malinska je pravou ostrova Krku, leží 13 km severně od měta Krku.  Vzhledem k mírnému středozemnímu podnebí a mělkému moři se slabým prouděním je Malinska vhodná k pobytu v kterémkoliv ročním období.

Letovisko nabízí krásné oblázkové i písečné pláže s bujnou vegetací, poskytují naprostý požitek a jsou pravým rájem k uvolnění. Pláž Rupa byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou. Turistická infrastruktura města Malinska je silně rozvinuta, nabízí velký výběletovisko Malinskar hotelového, apartmánového i soukromého ubytování a velké množství sportovně-rekreačního vyžití.

Za návštěvu stojí Muzeum kláštera sv. Máří Magdalény v Portu, kde se nachází bohaté historické a sakrální dědictví s cennými exponáty.

Malinské noci, letní kulturní program (Kulturno ljeto u Malinskoj), kdy jsou ve městě pořádány různá hudební a pěvecká vystoupení, oživují bohatou tradici města a poskytují turistům nezapomenutelné okamžiky zábavy a uvolnění.

—————————————————————————————-

Recenze Malinska

Recenze k letovisku Malinska naleznete v příslušné rubrice příspěvků od návštěvníků stránek nebo v komentářích přímo pod tímto článkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

To podstatné!