Supetar

Supetar

Supetar je trajektovým přístavem a největším městem na ostrově Brač. Řadí se mezi hlavní turistická centra Dalmácie. Je umístěný na severu ostrova v zátoce sv. Petra, podle níž byl pojmenován.

3732-supetar---ostrov-bracLetovisko je ideálním výběrem pro všechny, kteří si chtějí užívat bohatého památkového dědictví ostrova i pevniny Střední Dalmácie a zároveň kouzla jednoho ostrovního městečka.

Supetarkrásné pláže s pozvolným vstupem do moře a s borovým lesem. Najdou se tu pláže z drobných oblázků, skalnaté a na některých se v moři nachází písek. Velmi oblíbenou a dobře vybavenou pláží je pláž „Tri mosta“. Je dlouhá 800 metrů, částečně oblázková, s vybudovanými plošinami na slunění.

Pravidelně jsou zde v rámci Supetarského kulturního léta pořádány nejrůznější koncerty, divadelní představení, folklorní večery a mnohé jiné události. Muzeum ostrova Brače ve starém domě Radojković, svědčí o bohaté minulosti malebných vesnic, které přitahují svojí jednoduchostí a klidem.

Oficiální stránky města Supetar

———————————————————————————–

Recenze Supetar

Recenze k letovisku Supetar naleznete v příslušné rubrice příspěvků od návštěvníků stránek nebo v komentářích přímo pod tímto článkem.

4 thoughts on “Supetar”

  1. Supetar jsme navštívili loni a byli jsme neuvěřitelně spokojeni. Kdo tvrdí, že chorvatské ostrovy jsou nejhezčí, má zaručeně pravdu. Dopoledne válení na krásné pláži, odpoledne výlety, památek je v okolí spousta a příjemné jsou i procházky po pobřeží.

  2. Bol som tam minule leto z rodinou a bolo tam skvele nádherne a čiste pláže,veľa atrakcii barov a obchodov. Pekný kostolík pri pláží,pri ktorom boli každý večer vystúpenia. Bola to jedna z najkrajších dovoleniek.

  3. Caka ma tam dovolenka po 4 krat 🙂 v rade takze vrelo odporucam kazdemu kto by tam chcel ist 🙂

  4. Byla jsem zde bohužel jen týden ale mohu všem doporučit.Je zde mnoho výletu lodi,půjčovna čtyřkolek,krásná flora i fauna.Krásné pláže a moc příjemní Chorvati.Příště bych zde chtěla pobýt určitě déle

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

To podstatné!