Komarna

Komarna

Komarna je malé městečko v Jižní Dalmácii. Toto turistické středisko potěší zejména čistou vodou a příjemným středomořským vánkem a klidem, který zde panuje. Městečko Komarna navštěvují turisté z celého světa, kteří vyhledávají pro svou dovolenou místo v krásné přírodě a zároveň upřednostňují spíše malá letoviska pro strávení klidné dovolené. Městečko je naprosto ideálním letoviskem pro rodiny s dětmi.

komarnaKomarna je známá svým bohatým výběrem apartmánů a pokojů k ubytování. Díky péči obyvatel zároveň nabízí vysokou úroveň služeb a mnoho možností sportovního vyžití pro klientelu vyhledávající aktivní dovolenou. Pobřeží v okolí letoviska Komarna nabízí návštěvníkům velkolepý výhled na útesy poloostrova Pelješac v dálce.

Přímo u moře jsou k dispozici opalovací lehátka a denní bar. Pláž letoviska je na několika místech upravovaná navezenými oblázky. Pěkná pláž se nachází přímo v letovisku Komarna, ale podobné pláže jsou i v okolí, v blízkých osadách Duboka a centru oblasti, letovisku Klek. Můžete využít možnost pronajmutí motorového člunu, jet ski nebo kola, šlapadel a lehátek.

Oficiální stránky města

—————————————————————————–

Recenze Komarna

Recenze k letovisku Komarna naleznete v příslušné rubrice příspěvků od návštěvníků stránek nebo v komentářích přímo pod tímto článkem.

One thought on “Komarna”

  1. Město Komarna je malé a klidné. Je vybudované v kopci. Pláže jsou menší, soukromější. Ne jak v přeplněných letoviskách, kde je hlava na hlavě. Je to ideální letovisko pro relaxaci nejlépe s knížkou v ruce. Výhled na protější menší ostrůvky je krásný. Bydleli jsme s manželkou v apartmán Blanca. Ubytování jsme si našli normálně na internetu. S chorvaty se dá celkem dobře domluvit. Měli jsme podkrovní apartmán s velkou terasou. Doporučuju.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

To podstatné!