Ivica, Bibinje

Penzion se nám líbil, bydleli jsme pokojích v přízemí, které jsou téměř nové. Terasa ve stínu ale jinak dost veliká i pro naše 3 děti. Objednané jsme měli polopenze, kuchařka byla češka, milá paní, která vařila domácí stravu.

Rádi bysme se podělili o dojmy z dovolené na penzionu Ivica.
Tuto oblast jsme nezanali a cestovali jsme sem poprvé, trošku i s obavami. Dříve jsme jezdili výhradně na Makarskou riviéru. Zadar i celé jeho okolí nás ovšem příjemně překvapilo. V Zadaru spousta krásných památek, Biograd na Moru nebo Šibenik úplně super!

Bibinje je menší, klidná vesnička ale jinak naprosto v pohodě. Několi hospůdek, pizzerie, kavárny, zmrzlina, atd..

Penzion se nám líbil, bydleli jsme pokojích v přízemí, které jsou téměř nové. Terasa ve stínu ale jinak dost veliká i pro naše 3 děti. Objednané jsme měli polopenze, kuchařka byla češka, milá paní, která vařila domácí stravu.

Na pláž to bylo sice dál, než jsme zvyklí ale každodenní zmrzlina nám cestu zpříjemnila. Manžel si zase pochval české točené pivo ale konci týdne došlo, takže už bylo jen chorvatské Karlovačko.

Cestovka měla sice na pláž ráno a večer odvoz, ale nechtěli jsme se časově vázat.
Děckám se stejně nejvíc líbilo v bazénu, ale od 21.hodiny prováděli čistění, takže po této hodině nešel využívat.

 

Letos se chystáme znovu, společně s kolegy z práce.  Je tam veliký gril a hodně prostoru, což nám chybělo třeba na Bašce Vodě, kde jsme se tísnili na malém balkónku. Tady se dá posedět v pohodě kolem bazénu. Na penzionu bylo ubytovaných asi  10 rodin, takže nebylo „přelidněno“. Je to místo spíš pro více rodin, které se znají, do městečka je to kolem 15 minut.

S pozdravem Marie Válová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..