Rabac

Rabac

Rabac je městečko ležící na jihovýchodním pobřeží Istrie ve stejnojmenné zátoce, která vznikla zatopením dolního toku Rabackého potoka. Naproti Rabacu se nachází ostrov Cres. Je velmi rušným a hojně navštěvovaným letoviskem. Pro řadu překrásných oblázkových pláží a křišťálově čisté moře se mu právem říká perla Istrie.

RabacPláže v letovisku jsou oblázkové, štěrkové, někdy doplněné o skalní plotny, které byly mnohdy uměle vytvořeny. V okolí jsou na členitém pobřeží četné malé zátoky – nádherná místa na koupání, spousta vegetace včetně borových lesů. Rabac je vhodný pro všechny, co hledají klid a relaxaci v bohatém výběru rekreační nabídky na moři i na souši, s kvalitním ubytováním v hotelech, apartmánech, soukromém ubytování nebo kempu. Na kopci nad letoviskem se umístil středověký Labin, do kterého se dostanete po hezké rekreační stezce.

V létě v letovisku probíhá celá řada kulturních akcí, ať již jde o nejrůznější koncerty, vystoupení folklorních souborů, či lidové slavnosti. Hotelové komplexy pořádají vlastní zábavní akce a animační programy, např. diskotéky, taneční večery a soutěže.

Oficiální stránky města Rabac

——————————————————————————-

Recenze Rabac

Recenze k letovisku Rabac naleznete v příslušné rubrice příspěvků od návštěvníků stránek nebo v komentářích přímo pod tímto článkem.

One thought on “Rabac”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

To podstatné!