Medulin

Medulin je významným turistickým centrem s velkým množstvím ubytovacích kapacit. Leží v nejjižnější části Istrie při rozlehlém, velmi členitém a celkem mělkém Medulinském zálivu mezi poloostrovy Kamenjak na jihu a u Marlera na severu, cca 10 km jihovýchodně od Puly. Podmínky pro koupání jsou v tomto letovisku velmi dobré.

MedulinMoře je průzračné, pláže převážně kamenité nebo oblázkové.

V okolním moři, zejména mezi Medulinem a Pomerem se loví langusty.

V letovisku je 6 fotbalových hřišť a atletický stadion. Díky podnebí je Medulin ideálním tréninkovým centrem.  K dalším sportovním možnostem patří tenisové kurty, bowling, minigolf, beach volejbal, windsurfing, šlapadla, vodní skůtry, jachting, kola a motocykly, které si je možno za poplatek zapůjčit.

V průběhu sezóny se zde pořádají různé folklorní večery, letní slavnosti, trhy tradičních istrijských produktů, diskotéky (zejména Summer Club Dali), koncerty, zábavní programy se soutěžemi a hrami pro dospělé i děti. V červenci se koná lidová slavnost fešta na počest svátku sv. apoštola Jakuba (Dan sv. Jakova Apostola), patrona Medulinu. Slavnost je doprovázena rozmanitým programem.

——————————————————————————-

Recenze Medulin

Recenze k letovisku Medulin naleznete v příslušné rubrice příspěvků od návštěvníků stránek nebo v komentářích přímo pod tímto článkem.

3 thoughts on “Medulin”

 1. V Medulinu jsem byl minulý rok. Město i okolí je moc pěkný, ideální na procházky. Ale moře teda nic moc. Zdálo se mi poměrně hodně špinavý. Raději jsme se tam nekoupali. Byli jsme ubytovaní u takové zátoky kde kotví lodě, přesněji u ulice Sad (je tam několik přístavních mol) a možná kvůli tomu je kvalita moře špatná. Chodili jsme se koupat až vlastně na druhou pláž u autokempu Medulin. Tady už to bylo dobrý. Pěkný písek i moře. Bylo super i posezení na pláži. Ale potom cesta zpět z pláže byla dlouhá.

 2. Byli jsme v Medulinu minulý rok a za nás maximum zpokojeni.Letos jedem zas.Moře čisté,večer promenáda,bez chyby.Jak nekdo psal,moře špinavé,nesouhlasím a není to pravda.Je tam trochu dráž,ale za kvalitu si rádi připlatíme.Maximum spokojeni.

  1. Dobrý den,
   chystáme se letos do Medulinu, nemáte nějaký prověřený apartmán, kam tam jezdíte?
   A aby to nebylo daleko od moře.
   Moc děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

To podstatné!