Dovolená v Chorvatsku za super ceny

Turanj
Turanj

Prázdniny se nezadržitelně blíží a vy stále přemýšlíte a vybíráte, kde byste strávili letošní dovolenou? Nezapomenutelnou dovolenou jistě prožijete v Čechy oblíbeném Chorvatsku nebo také v Černé Hoře, která se v posledních letech dostává pomalu na výsluní. A jelikož je čas dovolených opravdu za dveřmi, dají se nyní sehnat dovolené v Chorvatsku za super ceny. Kdo nestihl nebo nemohl zakoupit dovolenou s výhodnou first minute slevou, může nyní využit slevy last minute.

Nabídek last minute Chorvatsko, příp. Černá Hora je spousta a je stále z čeho vybírat. Oblíbená je například Omišská či Makarská riviéra, v Černé Hoře např. riviéra Budvanská, která je brána jako zdejší centrum cestovního ruchu. Všechny zmíněné riviéry nabízejí nespočet atraktivních míst pro turisty – pláže, hory i historická centra měst. Tak neváhejte a vyberte si tu nejlepší dovolenou právě pro Vás!

One thought on “Dovolená v Chorvatsku za super ceny”

  1. Je zajímavé, že cestovky v Německu nabízí lepší apartmány co se týče výbavy a super ceny. Mnohdy i lepší. Nejednou jsem našel stejný apartmán, který stál v Chorvatských nabídkách i o 70-120 € víc 🙁 Nějak tomu nerozumím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..