Bečiči

Bečiči

Oblíbené letovisko přímo navazující na Budvu, centrum Budvanské riviéry i cestovního ruchu v Černé Hoře, je o mnoho klidnějším letoviskem.

Bečiči – jedinečná pláž

Pláž v BečičiVelkou popularitu si Bečiči získalo zejména díky své jedinečné písčito-oblázkové pláži, která byla již v roce 1936 odborníky prohlášena za nejkrásnější pláž ve Středomoří. Je zhruba 1800 m dlouhá a končí až v sousedním Rafailoviči.

Na pláži je k dispozici za poplatek plážový servis (lehátka se slunečníky) i řada restaurací, kaváren, občerstvení a atrakcí.

Kavárna na pláži v BečičiS Budvou je Bečiči spojeno pobřežní promenádou, jež vede až ke starému městu v Budvě a dosahuje délky zhruba 4 kilometrů. V Budvanské části promenády se nachází desítky restaurací, diskoték, občerstvení, ale také vyžití pro děti i dospělé (kolotoče, motokáry, 3D kino…).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

To podstatné!