Sutomore

Sutomore

Letovisko Sutomore patří ke klenotům Barské riviéry. Nádherná písčitá pláž, příznivé klimatické podmínky a výborné dispozice přeměnily původně bezvýznamnou osadu v nejvyhledávanější letovisko Barské riviéry.

Sutomore je známé zejména svými nádhernými plážemi pokrytými zlatavým pískem. Krásné pláže se nachází také v okolí letoviska, např. Crvena plaža, která se nachází mezi Sutomore a Barem.

Sport a zábava

Zajímavá je také nabídka sportu a zábavy, které Sutomore nabízí. Provozovat zde můžete celou řadu sportů a to jak na pláži, tak mimo ni. V hotelových areálech se nachází většina sportovišť – košíková, volejbal, tenis, stolní tenis, malá kopaná i bowling. Na pláži můžete využít nabídky parasailingu, půjčovny vodních skútrů a člunů, plážový volejbal aj.

Sutomore - promenádaBohatá nabídka zábavy je soustředěna na promenádě, která se táhne podél celé sutomorské pláže. Je zde spousta kaváren, barů, restaurací a dalších zábavních podniků. Taneční večery s živou hudbou a diskotéky jsou pravidelně pořádány na hotelových terasách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

To podstatné!